Wie is wie bij Alfons Freriks Logistics

Wie is wie in Veenvouden

We willen onszelf en ons team van werknemers graag aan u presenteren!

SALES

Ed N. Buurman - Managing Director / CEO Alfons Freriks Logistics

Ed Buurman


Mr. Ed N. Buurman
Managing Director / CEO

+31.511.479508
+31.6.51605485

E e.buurman@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Dinie van der Veer Inside Sales

Dinie van der Veer


Miss Dinie van der Veer
Inside Sales

+31.511.479536
E d.vanderveer@alfonsfreriks.com

Alfons_Freriks Logistics Jeroen Bergsma Sales Executive

Jeroen Bergsma


Mr. Jeroen Bergsma
Sales Executive

+31.511.479537
+31.6.30696208

E j.bergsma@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Jan Wesselius Operations

Jan Wesselius


Mr. Jan Wesselius
Operations

+31.511.479504
+31.6.51280772

E j.wesselius@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Klaas Ytsma Operations

Klaas Ytsma


Mr. Klaas Ytsma
Operations

+31.511.479502
+31.6.51280775

E k.ytsma@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Hylke Andringa Operations

Hylke Andringa


Mr. Hylke Andringa
Operations

+31.511.479515
+31.6.30696261

E h.andringa@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics André Haaksma Assistant Operations

André Haaksma


Mr. André Haaksma
Assistant Operations

+31.511.479506

E a.haaksma@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Geertje van der Staal Order Entry

Geertje van der Staal


Miss Geertje van der Staal
Order Entry

+31.511.479510
E g.vanderstaal@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Geertje van der Staal Order Entry


Miss Adinda Hofman
Order Entry

+31.511.479528
E a.hofman@alfonsfreriks.com

Melissa Wever

Melissa Wever


Miss Melissa Wever
Order Entry

+31.511.479507
E m.wever@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Akkelien Nicolai Debtors

Akkelien Nicolai


Mrs. Akkelien Nicolai
Debtors

+31.511.479522
E a.nicolai@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Mara van der Voort Adm. Assistant

Mara van der Voort


Mrs. Mara van der Voort
Adm. Assistant

+31.511.479523
E m.vandervoort@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Sippie Sikkema Creditors

Sippie Sikkema


Miss. Sippie Sikkema
Adm. Assistant

+31.511.479521
E s.sikkema@alfonsfreriks.com

FINANCE / IT / QUALITY / P&O

Ursula Hendriks - Financial Director / CEO Alfons Freriks Logistics

Ursula Hendriks


Miss Ursula Hendriks
Financial Director / CFO

T +31.511.479525
+31.6.51681763

E u.hendriks@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Peter van der Wal Financial Controller

Peter van der Wal


Mr. Peter van der Wal
Financial Controller

T +31.511.479524
E p.vanderwal@alfonsfreriks.com

MANAGEMENT

Ed N. Buurman - Managing Director / CEO Alfons Freriks Logistics

Ed Buurman


Mr. Ed N. Buurman
Managing Director / CEO

+31.511.479508
+31.6.51605485

E e.buurman@alfonsfreriks.com

Ursula Hendriks - Financial Director / CEO Alfons Freriks Logistics

Ursula Hendriks


Miss Ursula Hendriks
Financial Director / CFO

T +31.511.479525
+31.6.51681763

E u.hendriks@alfonsfreriks.com

Wie is wie in Rotterdam

We willen onszelf en ons team van werknemers graag aan u presenteren!

SALES

Alfons Freriks Logistics Edwin Holm Inside Sales Rotterdam

Edwin Holm


Mr. Edwin Holm
Inside Sales

+31.10.3132434
M +31.6.25003700

E e.holm@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Debby Schermer Inside Sales Rotterdam

Debby Schermer


Miss Debby Schermer
Inside Sales

+31.10.3132431
E d.schermer@alfonsfreriks.com

Alfons_Freriks Logistics Jeroen Bergsma Sales Executive

Jeroen Bergsma


Mr. Jeroen Bergsma
Sales Executive

+31.511.479537
+31.6.30696208

E j.bergsma@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Maurice Reijntjes Operations Rotterdam

Maurice Reijntjes


Mr. Maurice Reijntjes
Operations

+31.10.3132432
+31.6.21538762

E m.reijntjes@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Hans van Mierlo Operations Rotterdam

Hans van Mierlo


Mr. Hans van Mierlo
Operations

+31.10.3132436
+31.6.27080766

E h.vanmierlo@alfonsfreriks.com

alfons_freriks_logistics_frank_speijer_operations_rotterdam

Frank Speijer


Mr. Frank Speijer
Operations

+31.10.3132437
E f.speijer@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Stephanie Bos Operations Rotterdam

Stephanie Bos


Miss Stephanie Bos
Operations

+31.10.31324378
E s.bos@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Akkelien Nicolai Debtors

Akkelien Nicolai


Mrs. Akkelien Nicolai
Debtors

+31.511.479522
E a.nicolai@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Mara van der Voort Adm. Assistant

Mara van der Voort


Mrs. Mara van der Voort
Adm. Assistant

+31.511.479523
E m.vandervoort@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Sippie Sikkema Creditors

Sippie Sikkema


Miss. Sippie Sikkema
Adm. Assistant

+31.511.479521
E s.sikkema@alfonsfreriks.com

FINANCE / IT / QUALITY / P&O

Ursula Hendriks - Financial Director / CEO Alfons Freriks Logistics

Ursula Hendriks


Miss Ursula Hendriks
Financial Director / CFO

T +31.511.479525
+31.6.51681763

E u.hendriks@alfonsfreriks.com

Alfons Freriks Logistics Peter van der Wal Financial Controller

Peter van der Wal


Mr. Peter van der Wal
Financial Controller

T +31.511.479524
E p.vanderwal@alfonsfreriks.com

MANAGEMENT

Ed N. Buurman - Managing Director / CEO Alfons Freriks Logistics

Ed Buurman


Mr. Ed N. Buurman
Managing Director / CEO

+31.511.479508
+31.6.51605485

E e.buurman@alfonsfreriks.com

Ursula Hendriks - Financial Director / CEO Alfons Freriks Logistics

Ursula Hendriks


Miss Ursula Hendriks
Financial Director / CFO

T +31.511.479525
+31.6.51681763

E u.hendriks@alfonsfreriks.com